e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kosmetyka twarzy i ciała

Polecamy zabiegi odmładzające i upiększające w oparciu o światową kosmetykę profesjonalną takich firm jak: Thalgo, Filorga oraz Patrub.
W ofercie m.in. zabiegi dla skór wrażliwych, zabiegi oczyszczająco - detoksykujące, zabiegi przeciwzmarszczkowe, pilingi, zabiegi złuszczające, nawilżające, odmładzające oraz zabiegi na ciało: drenaże, zbijanie tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitisu, masaże. Wykonujemy również mikrodermabrazję i mezoterapię mikroigłową.

Pielęgnacja dłoni i stóp

 Pielęgnacja dłoni i stóp wymaga doboru odpowiednich kosmetyków. Nasz salon kosmetyczny świadczy szeroki zakres profesjonalnych zabiegów dotyczących pielęgnacji dłoni i stóp oraz przedłużania paznokci. Pracujemy z wykorzystniem kosmetyków marki Gethwol, specjalistycznej linii produktów na bazie naturalnych składników oraz amerykańskiej firmy Nail Tek w zakresie pielęgnacji paznokci.

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe staje się alternatywą do tradycyjnego opalania w solarium. Jako jeden z nielicznych salonów kosmetycznych w Łodzi oferujemy ten nowoczesny sposób opalania, polegający na naniesieniu na skórę płynu brązującego, który powoduje natychmiastową opaleniznę. Opalanie natryskowe jest polecane wszystkim osobom bez względu na wiek czy płeć. Jest całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży i dla osób o jasnej karnacji, ze skóra problemową czy też typów skóry nie tolerującej promieniowania UV.

Przedłużanie rzęs

 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polecamy uwadze wszystkich Pań, które chcą w znaczący sposób poprawić wygląd swoich rzęs rezygnując z codziennego wysiłku tuszowania. Efekty oferowanych w naszym salonie kosmetycznym usług przedłużania rzęs utrzymują się nawet do dwuch miesięcy. Stosujemy dwie metody: kępkową i metodę 1 do 1.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny czyli makijaż trwały jest zabiegiem kosmetologii estetycznej, który utrzymuje się przez długi czas, nadając ustom i oczom wyrazisty kształt. W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy makijaż permanentny brwi, oczu i ust.

Makijaż permanentny

Najczęstszymi naszymi klientami są mężowie lub synowie naszych klientek. Cieszy nas fakt, że mężczyźni coraz częściej wyznają zasadę, że współczesny mężczyzna to mężczyzna zadbany, a co najważniejsze, że czerpią przyjemność z dbania o siebie.

BB Beauty & Boutique by ResElle

Salon kosmetyczny w Łodzi. Proponujemy m.in.: kosmetykę twarzy i ciała, zabiegi medycyny estetycznej, pielęgnację dłoni i stóp, opalanie natryskowe, makijaż dzienny, wieczorowy i permanentny, przedłużanie rzęs oraz zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn.

Kontakt z nami

Salon Kosmetyczny ResElle
90-307 Łódź al. Piłsudskiego 35

Telefon: (42) 676 14 18,
mob: 608-594-272

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zobacz na mapie

BB Beauty & Boutique by ResElle
92-770 Łódź ul. Byszewska 3 lok 4B
(Nowosolna)

Telefon mob: 608-594-272

e-mail: salon@reselle.pl

zobacz na mapie

© 2015 BB Beauty & Boutique by ResElle